Iniesta sedí v Camp Nou sama

Barcelona zápas s Royal Society, Viac ako rozlúčka. Kráľovská spoločnosť sa rozlúčila s legendárnym hráčom Harveyom Prietom, Lacné Futbalove Dresy Barcelona sa potom rozlúčila s kapitánom Iniestom.

Podľa španielskych médií rozhlasové vysielanie rozbil správy. Po skončení hry, Barcelona tím, Potom, čo fanúšikovia a všetci opustili Nou Camp, Iniesta sa vrátila na štadión. Muž sedel ticho tam. Telel cítil s emóciami: “Táto šokujúca scéna dnes večer, Iniesta, sediaci na trávniku tábora Nou, On je sám, je to naposledy, čo hral na tomto štadióne. Za tento štadión zaplatil príliš veľa. A tento štadión mu priniesol príliš veľa. ”

Nakoniec Dres Barcelona Iniesta je bosý. Krok za krokom od Camp Nou. Na scéne sú aj sporadické fanúšikovia. Kričila meno Iniesta: “Skvelá!” Iniesta! Potom, Basa Iniesta oznámila rozlúčku v šatni: “Ahoj všetci, stále som tu. Zdá sa, že opustenie Barcelony je pre mňa stále veľmi ťažké. Chcem len povedať slovo, vďaka vám. Táto nádherná a nezabudnuteľná noc bude vždy spomínaná v mojom srdci. Čas prechádza, Mnoho pocitov zostane v Barcelone. Daj každému bozk. ”

Ronaldov členok je trochu zranený

Kontroverzný krajský derby, Lacné Futbalove Dresy Real Madrid a Barcelona 2-2 potriasť rukami. Realitný tréner Zidane sa zúčastnil tlačovej konferencie po zápase. Ukázal, že Ronaldo bol skutočne zranený. Ale neviem, ako dlho bude trvať.

Pre dnešnú hru, Zidane povedal: ” Bol by som rád, keby tím vyhral hru. Národný derby je vždy horúci, Je to dobrá hra. Obaja sme v súťaži vyskúšali najlepšie. Všetci sme hrali hru na vysokej úrovni. Futbal je vždy najdôležitejšia vec. Dôležitejšie ako tie spory. ”

Ronaldo bol nahradený v strede. Jeho noha bola podozrivá, že utrpel zranenie. Vonkajší svet je tiež veľmi znepokojený Či zranenie členku ovplyvní Real Madrid Ronaldo v finále Ligy majstrov, Zidane odpovedal: ” Teraz sa cíti naozaj zle. Myslím si však, že je to len malý problém, Práve bol zasiahnutý. Nebojte sa o finále Ligy majstrov. Nemôžem ti povedať, ako dlho bude mať Dres Real Madrid Ronaldo prímerie. Ale povedal mi, že si nemyslí, že to bude trvať dlho, Čo sa stane zajtra s Real Madridom? Real Madrid bude naďalej venovať pozornosť jeho zraneniam. V jeho členkoch je naozaj trochu opuch. Ale ako som povedal, zranenie nie je veľmi vážne. ”

Veliteľka Chelsea v dokonalom súlade s Parížom

Francúzske tímové správy, Mbape povedal v exkluzívnom rozhovore s televíziou. Lacné Futbalove Dresy Chelsea Cante spĺňa všetky podmienky, ktoré potrebuje Paríž. Ak sa môžete rozhodnúť, Plne kúpiť Kanter.

Mbappe uviedol počas rozhovoru poznámky. ” Nie je ľahké odviesť Kanter od Chelsea. Ale iba vtedy, ak sa dokonale hodí do Paríža, Zamyslite sa nad senzačným účinkom prinesenia takéhoto horného zadného pásu späť domov. Nielen fanúšikovia budú blázni, Čipy, ktoré sme získali pre každú udalosť, sa tiež výrazne zvýšia. ”

Ako jeden z najvýznamnejších stredných hráčov dnes, Dres Chelsea Canter bude pre leteckú prepravu veľkou rybou tento rok v lete. Nie je žiadna šanca na Ligu majstrov v Chelsea. Mentorský kont stojí opäť v pozadí odchodu z krízy. Kanterove vyhliadky v Chelsea sú trochu mätúce.

Tottenhamova strata je nepríjemne nepríjemná

V rozhovore, Tottenham vpred Kane priznal, Ich opakovaná porážka v súťaži môže súvisieť s mentálnym a psychologickým. Napriek veľkému pokroku v rámci programu Pochetinno, Lacné Futbalove Dresy Tottenham však stále premeškal trofej. FA Cup bol práve obrátený Manchester United. Zmeškal finále.

Je strata Tottenhamovej súťaže spojená s tímovým duchom? Kane odpovedal: ” Možno. Zrejme máme dôvod na prehru v semifinále alebo v súťaži. Takže musíme urobiť lepšie. ”

” Nemôžem ti povedať, aký je dôvod. Ale to ma osobne sklamalo Tottenhamom. Áno, Dres Tottenham musí nájsť riešenie. To je naozaj nepríjemné a je ťažké nájsť dôvod. Keď sme sa však nepodarili dobre pre Manchester United, Je to úzka hra. Potom, čo viedli, skončili. ” Tottenhamov Kane zabili Smolin, keď bol proti Manchesteru United. Odmietol, že to súviselo s nedávnym zranením členku: “Toto je vonkajší pohľad. Keď ste v zlom stave, Vždy hovoria niečo. V prvých 4 hrách som však dosiahol 2 góly. To nie je najhoršie. ”

Salah Neopúšťaj Liverpool

Salah strelil gól po vstupe do Lacné Futbalove Dresy Liverpoolu. V súčasnosti vedie gólmana Premier League s 29 gólov, To mu dalo pozornosť od Realu a iných gigantov.

Podľa John Barnes v Liverpoole, ” Klop vie, akú taktiku používať na to, aby čo najlepšie zo Salahu, Aj keď Salah je vynikajúci hráč, Má však najlepšie prostredie, aby mohol využiť jeho najlepší potenciál. Ak Salah hrá iný tím, Nemyslím si, že jeho výkon môže byť tak dobrý. ”

John Barnes tiež použil Sanchez ako negatívny príklad. ” Podľa môjho názoru je aj Sanchez dobrý hráč. Rovnako ako Salah, Nepodarilo sa však preukázať svoju skutočnú úroveň v Dres Manchester United. Pretože tím, ktorého hral, sa nemôže nechať hrať čo najlepšie. Nie že Sanchezov výkon je zlý. Namiesto toho Mourinhoova taktika pre tím viedla Sancheza k neúspechu. ”

Arsenalovi dvaja generáli sa vrátia zranenia

Podľa správ, Lacné Futbalove Dresy Arsenal vpred Lacazette utrpel zranenie kolena Už v pondelok v Londýne, Podieľal sa na spoločnom tréningu spoluhráčov tímu Arsenal.

Francúzsky štátny príslušník dostal operáciu po poranení kolena v polovici februára. Na liečbu poranení ľavého kolena. V prípade zranení Lacazette, Arsenal má v Welbecku len jeden prestup v UEFA Europa League. Po tom, čo Lacazette sa zotavil z úrazu, Liga Európy proti Moskve CSKA budúci týždeň Očakáva sa, že sa objaví francúzština.

Rovnako ako Lakazet, na tréningovom ihrisku je Ramsay. Predtým Waleský strelec vynechal pohár Číny kvôli operácii svalov. Očakáva sa však, že tento víkend bude hrať proti Dres Arsenal proti Stoke City. Podobne sa očakáva, že Wilshire a Ozil sa vrátia z poranenia v hre. Predošlé dvaja hráči z Arsenalu sa stiahli z národného tímu kvôli zraneniu. Očakáva sa však, že sa vráti včas. Zostáva byť vidieť, či Wenger vyberie svoju hru proti Stoke City. Koniec koncov, Arsenal v súčasnosti preberá európsky pohár. Toto je ich jediný spôsob, ako sa môžeme zúčastniť Ligy majstrov v budúcej sezóne.

Svetový pohár Messi je len čerešničkou na tortu

Argentína hviezda Messi vstúpila do Barcelony v mladosti. Pomohol tímu získať veľa vyznamenaní. Ako skaut objavil Lacné Futbalove Dresy Messi ten rok, Slávny barcelonský Rexaqi hovoril o Messi, Povedal, že Messi venoval príliš veľkú pozornosť svetovému poháru. Víťazstvo vo Svetovom pohári je len čerešničkou na tortu.

Rexach povedal: “Ľudia si myslia, že Messiov príbeh je ako rozprávka. Zdroj koreňov Aby sa dosiahli súčasné úspechy, Messi musí niesť veľa bolesti, A práve tieto bolesti ho posilnili. ”

” Futbal, ktorý hrá Barcelona, je pre neho ideálny. Je to ako hladovanie túžbou po jedle. Samozrejme, kombinácia Barcelony a Messi sa stáva veľmi výbušná. Pozeráte sa na kombináciu Messi a Barcelony, Dres Barcelona a Messi a výsledky ukazujú všetko. Niekedy venuje príliš veľkú pozornosť svetovému poháru. Niektorí ľudia dokonca povedali, že ak nedostanú Svetový pohár, Barça Messi nebude taká veľká ako Maradona a Pelé. Myslím, že Messi vyhral Majstrovstvá sveta, ale nebolo to nič iné ako ľadové polevy. “

Zidanský meč sa vzťahuje na posledných 15 po sebe nasledujúcich víťazstiev

Sezóna 2017-18 vstúpila do odpočítavacieho obdobia. Lacné Futbalove Dresy Girona bude prvým tímom, ktorý stojí pred Realom Madrid. Zidane sa rozhodol bojovať o posledných 15 zápasov.

V skutočnosti zostávajú len posledné 10 kôl zápasov La Liga. Ak sa Real Madrid úspešne dostane do finále Ligy majstrov, Potom bude mať Real Madrid 15 zápasov v tejto sezóne. Z dôvodu zlého záznamu La Liga v tejto sezóne, Real Madrid sa sústredil na Ligu majstrov. V La Ligu má Real Madrid už 15 bodov za Barcelonou. La Liga je beznádejná a Liga majstrov je jedinou záchranou Zidane.

Po odstránení Ligy majstrov z Paríža Z miestnej šatne Dres Real Madrid prišla správa. “Bojujte o štyri ďalšie hry!” Real Madrid hráči snívali o víťazstve v Ligase majstrov. Štyri zápasy Ligy majstrov sú pre nich. Všetky hry sú finále. Avšak, Zidane je veľmi rozrušený o tejto mentalite. Minulý týždeň zápas Real Madrid a Evar, Tím mal dobrú úlohu, v porovnaní s La Ligou boli ešte lepšie v Ligy majstrov. Zidane dúfa, že odstráni mentalitu hráčov. Ak môže tím dosiahnuť plné víťazstvo v zostávajúcich 15 zápasoch, Potom budú môcť dosiahnuť svoje ciele.

William nikdy nechodí do Chelsea

Podľa správ, William povedal, ak Chelsea nevlastní, Inak chce pracovať tu už mnoho rokov. Williamova súčasná zmluva s Lacné Futbalove Dresy Chelsea bude pokračovať až do roku 2020, Dúfa však, že jeho výkon na súde môže byť vymenený za novú zmluvu. Ak obe strany môžu skutočne obnoviť svoju zmluvu, Potom sa hovorí, že William opustí Stamford Bridge niekedy v budúcnosti.

” Chcem tu zostať ešte mnoho rokov, Ak je to možné, chcem tiež obnoviť zmluvu s tímom. O tomto sme v tejto chvíli nehovorili, Obnova môže nastať, Prispôsobil som sa tu životu. Do konca sezóny som hral v Chelsea päť rokov, Mám tu šampionát, myslím, že aj fanúšikovia majú lásku. Chcem tu zmluvu odstrániť, Potom obnoviť a potom kopnúť niekoľko rokov. ”

Okrem povestí ostatných európskych gigantov, ktoré boli prevedené do iných krajín, Dres Chelsea William tiež povedal, že sa nevráti do hry, Z tábora pre mládež Corinthians povedal: ” Úprimne povedané, nepovažoval som dnes návštevu Brazílie, Dokonca som ani neuvažoval o ukončení svojej kariéry v Brazílii. Mojim cieľom je zostať v Chelsea, Ak je to možné, chcem odísť do dôchodku v Chelsea. ”

Kapitán Manchester City neodíde toto leto

Manchester City v tejto sezóne pred Premier League, Situácia spoločnosti Capo Chopani však nie je uspokojivá. Spoločnosť Conpani v posledných rokoch trpí zraneniami, Lacné Futbalove Dresy Manchester City tréner Guardiola vzal peniaze po zavedení niekoľkých silne strážených, To viedlo k umiestneniu Copernicus nemožno zaručiť. Existujú povesti, že Copernate môže opustiť Manchester City na konci sezóny, Conappia to poprel.

Copenny tiež hovoril o letnom svetovom pohári, ” Belgicko má dobrú šancu, Ale stále máme veľa práce. Na majstrovstvách sveta v roku 2014 a 2016 v Európskom pohári, Nepodarilo sa nám, pretože tím bol mladý v tej dobe. V nasledujúcich rokoch však už nemôžeme použiť toto ako ospravedlnenie, Musíme byť lepšie takticky, To nám môže pomôcť fyzicky aj technicky. ”

Cospani povedal, že ” Manchester City túto fámu stojí za zmienku. Ak je zdravie hráča dobré, Bude veľa klubových pozvánok, Ak sa telo nehodí, nebude vás kontaktovať žiadny klub. Ak môžem zostať zdravý, chcem len hrať v meste Dres Manchester City, Aj keď som utrpel zranenia, nebudú mať iné možnosti. Som veľmi profesionálny hráč, som veľmi ťažké sa vrátiť, Ak dlhšie som k dispozícii, Budem mať viac šancí hrať viac zápasov v meste Manchester City. ”