Özil odovzdáva narodeniny futbalového zväzu

Nemecká hviezda Özil Lacné Futbalove Dresy opustila národný tím už od Bol v napätí s Nemeckou futbalovou asociáciou. Nedávna interakcia medzi oboma stranami, Ale nechajte vonkajší svet vidieť nádej na zmierenie.

Včera Ozil strávil svoje 30. narodeniny. Nemecká futbalová asociácia o sociálnych médiách, Všetci dali Özilovi narodeninové pozdravy. A s textom: “Happy birthday, champion!” A obaja majú samotného Özila. následne Özil získal snímku požehnania Nemeckej futbalovej asociácie na svojich osobných sociálnych médiách. A napísal: “Ďakujem, nemecký tím! Želám vám veľa šťastia zajtra. ”

Ruský tím v tomto letnom majstrovstvách sveta, nemecký tím mal zlý výsledok, tím bol mimo hru, V tejto dobe mnohí ľudia ukázali prst na Arsenal Özil. Odvtedy vydal Dres Arsenal Özil dlhý článok o sociálnych médiách. Oznámil stiahnutie národného tímu, A povedal, že nemecká futbalová asociácia má rasovú diskrimináciu. Vzťah medzi Nemeckou futbalovou asociáciou a Arsenalom Ozilom odvtedy klesol na bod mrazu. Táto interakcia bola tiež videná vonkajším svetom ako signál, že vzťah môže byť uľahčený.

Higuain je zárukou cieľa

V rozhovore hovoril Philip Inzaghi o svojom starom klube Lacné Futbalove Dresy AC Miláno. Povedal to Som veľmi rád, že sa stretávam s Higuainom. Argentíny môžu pomôcť Kutrovi vyrastať.

Niektorí komentátori sa domnievajú, že súčasný národný tím talianskeho národného tímu zomiera, Nedá sa porovnať s Inzaghi a Vieri Pipo povedal: “Ja a Vieri? Málokedy hrajeme spolu v národnom tíme. Vtedy bola aj Montella veľmi dobrá. Nemyslím si, že súčasný útočník je dobrý, Napríklad Insine, jeho vystúpenie v Neapole je úžasné. A Bellotti je silný strelec.”

Inzaghi povedal: ” Higuain je zárukou cieľov. Môže dosiahnuť viac ako 25 gólov za sezónu. Radi vidím, že sa pripojí k AC Miláno, Dúfam, že môže pokračovať vo svojom postavení. Dres AC Milan Cotroone? To je veľmi talentovaný dopredu. Higuain príchod do AC Miláno, Len aby mu pomohol rásť. ”

Messi je najlepší hráč na svete

Dnes večer bude Lacné Futbalove Dresy Messi privítať svojho starého priateľa od Ligy majstrov. To je aktuálny tréner Eindhoven, Van Bommel. V Rijkaard Dream Team, Messi raz bojovala vedľa Van Bommel. Na tlačovej konferencii pred zápasom, Messi starý priateľ, nezabudnite pochváliť Messi.

Van Bommel povedal: “Barça nie je len tímom Messiho. Ale pre mňa, Messi je najlepší hráč na svete. Bez ohľadu na poslednú cenu Zlatého glóbusu ho nedávajte. ”

Pre jeho starý klub Barcelona, Van Bommel povedal: “Ak môžem vopred vedieť, že tím porazí porážku, Aj keď je to len najmenšie skóre, Zostanem aj doma. Všetci vieme, že Dres Barcelona nie je v najlepšom. Takže budeme tvrdo pracovať, Futbalový klub prekvapí ľudí. “

Je veľmi ťažké prevziať Premier League

Bol vypočúvaný starý kapitán Kompany, ktorý hral 250 krát v meste Lacné Futbalove Dresy Manchester City. Povedal to Pokúšajúc sa kopírovať vynikajúci výkon minulého roka, Tím tiež dúfa, že v novej sezóne bude pokračovať v Ligy majstrov.

” Bolo škoda, že liga majstrov minulú sezónu prehrali Liverpool. Dúfame, že v sezóne dosiahneme lepšie výsledky v Ligy majstrov. Sme pripravení na splnenie tejto výzvy. ”

Minulú sezónu, Manchester City prehral s Liverpoolom v celkovom skóre 1-5 vo štvrťfinále Ligy majstrov. Bohužiaľ out, Dres Manchester City však jazdí v lige, Manchester City získal rekord s rekordnými 100 bodmi. Nová sezóna losovania majstrovstiev sa bude konať 30. augusta.

Klopp kritizuje zlú hru Liverpoolu

Liverpool porazil Crystal Palace 2-0, aby v novej sezóne vyhral dvojhry. Ale proces hry nie je tak jednoduchý ako výsledky. Lacné Futbalove Dresy Liverpool skutočne hral veľmi ťažko. Po zápase Klopp tiež pripustil, že tím hrával zle. Výsledky sú však stále uspokojivé.

Klopp povedal: “Na svete je veľmi málo tímov. Dokáže prepustiť štartovnú zostavu hráčov ako sú Townsend, Zaha, Bentke, Milivojevič atď. Crystal Palace má veľa výborných hráčov. Vďaka dlhému prechodu nám priniesli veľa problémov. Naši hráči si navzájom pomáhajú predchádzať veľkým problémom. Ale naša výkonnosť dnes je naozaj zlá.”

Klopp tiež zdôraznil Liverpool Nabi-Keta, Povedal: “Keta je veľmi plachá, nie veľmi odchádzajúca. Ale to nemôžete vidieť na súde. Musí sa tiež prispôsobiť, vždy nasleduje Marne na tréningovom ihrisku. Všetci v Dres Liverpool majú rád Keita. Ale neviem, či nás má rád, Pretože zriedka hovorí. Ale vo futbale má veľký potenciál. Obranná stabilita, taktika Liverpoolu sa môže naďalej zlepšovať. “

Víťazom je Real Madrid DNA

Tohtoročný európsky superpoču sa začne v Estónsku. Lacné Futbalove Dresy Real Madrid bude čeliť rovnakému súperu mesta Atletico Madrid. Pred hru, Real Madrid tréner Lope Teji prijal rozhovor s oficiálnymi webovými stránkami UEFA.

Pre tento zápas Super Bowl s Atleticom Madrid, Lopetji povedal: “Náš súper je veľmi silný, Ale tiež vieme veľmi dobre, pretože sme susedmi. V tejto hre nebudeme viac zdôrazňovať. Pretože súper je Atletico Madrid, A hra určuje titul majstrovstiev, To nás inšpirovalo, aby sme urobili všetko, čo je v našich silách, aby sme získali šampionát. Real Madrid má zodpovednosť a povinnosť vyhrať všetky majstrovstvá. ”

Na otázku, Po realizácii troch po sebe idúcich majstrovstiev Ligy majstrov do Realu Madrid, Ako viesť tím k presunu, Lope Teji odpovedal: “Real Madrid zlepší integritu tímu, A snažte sa zachovať túto ambíciu vyhrať, Dres Real Madrid je DNA takhle, Toto platí pre hráčov aj trénerov. ”

Ronaldo reaguje na Evru

Bývalý hráč tímu Manchester United Evra to predtým povedal Lacné Futbalove Dresy Ronaldo ho pozval do svojho domu. Ale Ronaldo pripravil iba šaláty, varené kurča a vodu. Po večeri bol tiež vyzvaný na výcvik. Ronaldo na to odpovedal.

Ronaldo povedal v rozhovore: “To bol vtip, bol trochu prehnaný. Bol som s Evrou niekoľko rokov, Je to veľmi milý a veľmi zaujímavý. To, čo povedal, nie je všetko pravdivé. Pretože som pre ne pripravil aj nejakú ryžu. Ale vždy sa sťažuje, Tak to vzal do pochvalu. ”

Na otázku, ako byť sebadisciplínovaný, Pri zachovaní vašej fyzickej kondície, Dres Juventus Ronaldo odpovedal: “Celkovo, Ak chcete zachovať dobré životné návyky, Robiť niečo zmysluplné, Vážne tréningy, vážne súťaže Juventus, Takisto zabezpečte dobrý spánok, To sú základné faktory, ktoré ovplyvňujú konečný konkurenčný stav. ”

Francúzsky tím spieval pieseň Kanter

Nízky kľúč Kanter je kľúčom k úspechu Lacné Futbalove Dresy Francúzska. Francúzski hráči to prirodzene vedia. Po porážke Chorvátska, Francúzski hráči spievajú pieseň Kanter, Messi sa stal ten, kto položil zbraň.

Či už v autobuse alebo na poli, Stále v oslavách majstrovstiev. Francúzsky tím spieva pieseň Kanter. Chváľte Kanterovo báječné vystúpenie. Texty sú zhruba nasledovné: “Kant, ten malý chlapec, Ten pekný chlapík, Jediný, kto zablokoval Messiho, Ale my všetci vieme, že je to zelený klamár. Canterbury! ”

Voči vysokému hodnoteniu spoluhráčov, Francúzsky Kanter je veľmi skromný, On odpovedal: “Nie, nie, to je úloha francúzskeho tímu.” Top 16 majstrovstiev sveta, Francúzsko stojí pred argentínskym tímom, Nakoniec Dres Francúzsko pokročilo na 4-3, Messi nie je granulovaná.

Svetová pohár 4 dáta o boji odhaľujú odpoveď

Majstrovstvá sveta dosiahli štádium najvyšších štyroch hegemónov, Lacné Futbalove Dresy Anglicko bolo tiež umiestnené čoraz častejšie. Počas tejto doby veľké kluby tiež aktívne skúmajú talenty. hráč, ktorý vyniká na Majstrovstvách sveta, Po skončení Majstrovstiev sveta je tiež možné preniesť na obrov. Spurs strelil 11 gólov, Stal sa najagresívnejším tímom na Majstrovstvách sveta. Pochettino je tiež veľmi pyšný.

Najdôležitejšie je, že Manchester City International je Anglicko č. 10 Sterling. Avšak výkon malého rýchleho ducha v Majstrovstvách sveta je naozaj veľmi všeobecný. Na konci piatej hry sa posiela iba jedna asistencia. Majú veľa šancí, ale nikdy skórovali. Tento bod sa tiež stal stredobodom pochybností ľudí. Ak to nebude fungovať v budúcnosti, Môže byť vystavený väčšiemu stresu.

Ľudia vždy nazývali Sterling kráľ s pivom. Ale v hre Manchester City v minulej sezóne, Má niekoľko úžasných predstavení o Spasiteľovi, Preto vynikajúca príležitosť a lopta s jednou rukou nemôžu byť zlomené a prijaté fanúšikmi. Ale v zápase proti Švédsku v Anglicku vo štvrťfinále majstrovstiev sveta v Rusku, Vzácna ofenzívna príležitosť, Sterling vynechal šancu na dvojručný gól. To je naozaj príliš neefektívne. Pretože budúci Dres Anglicko bude hrať proti Chorvátsku, je to silnejšie. Takže ľudia sa obávajú, že Sterling bude aj naďalej ničí šance na propagáciu Anglicka.

Najsilnejšou hviezdou majstrovstiev sveta je Neymar

Toto kolo majstrovstiev sveta je populárne, Avšak, Lacné Futbalove Dresy Brazília sa držala na dôstojnosť obrov so stabilným víťazstvom 2-0. A vedúce túto Brazíliu, Je to superstar Neymar.

V tejto hre Neymar hral dobre, Jeho prielom a prechod v prednej časti sú veľmi ostré. Flexibilita behu bez lopty predstavuje pre Mexiko veľkú hrozbu. Prvý loptu v Brazílii Plánoval ho Neymar a osobne skóroval. V tomto smere je Neymar ostrý a prierezový. Potom začala blikať a jemne sa pozrel na pätu. K Williamovi, Nakoniec použil ostrú jazdnú polohu, aby získal príležitosť na otvorenie dverí.

Bol vybraný ako najlepší brazílsky Neymar, V skutočnosti nielen táto hra, Na tomto Majstrovstvách sveta, Brazílsky hráč Neymar je tiež najsilnejším hráčom: Od začiatku majstrovstiev sveta, Brazílsky hráč Neymar prispel najviac 23 výstrelov na majstrovstvách sveta. Medzi nimi je najviac 12 výstrelov v majstrovstvách sveta; Okrem toho Dres Brazília Neymar vytvorila 16 nebezpečných príležitostí pre spoluhráčov. Je to tiež najviac na Majstrovstvách sveta.